ZÁLOHOVAT !

KOMU JSOU URČENY PUBLIKACE NAKLADATELSTVÍ TAURIS

Ročně maturuje na dvanácti stech školách cirka 100 tisíc žáků, v rámci státní části všichni povinně z češtiny a dále půl na půl z cizího jazyka a z matematiky. Poměr angličtiny a němčiny je zhruba 4:1. Z češtiny a cizích jazyků se kromě testů píší i písemné práce. Že nejde o formální zkoušku, svědčí i to, že první, tedy jarní termín maturit skončí neúspěchem pro cca pětinu maturantů a desetina studentů posledních ročníků není k jarnímu termínu vůbec připuštěna.

A publikace nakladatelství TAURIS jsou zacíleny na pomoc studentům a školám
 


Vážení knihkupci,

rádi bychom Vás informovali o tom, že se opět vrací na knižní trh nakladatelství TAURIS, tentokrát jako organizační součást státní příspěvkové organizace MŠMT CERMAT. Po ročním spánku navazuje na svou původní tradici a vydává se primárně na pole literatury didaktické. Hlavním tématem naší produkce koncem roku 2012 a první poloviny roku 2013 bude MATURITA – jak jinak, když je MATURITA hlavním tématem naší mateřské instituce.
V první řadě tedy jde o sbírky maturitních testových úloh a o příručky týkajících se písemných prací. A není třeba dodávat, že jde o publikace, jejichž obsah má k obsahu zkoušek státní maturity velmi blízko.
Máme samozřejmě zájem o dlouhodobou a vzájemně výhodnou spolupráci. Naše podmínky jsme popsali v nabídkovém e-mailu, který jste pravděpodobně obdrželi. Pokud jste jej neobdrželi, stačí poslat krátkou zprávu na tauris @ tauris.cz, jeho obsah je navíc zpřístupněn na stránkách našeho webu, k nimž se dostanete po Vaší registraci.

JAK SE REGISTROVAT
Pošlete e-mail na tauris @ tauris.cz nebo telefonicky kontaktujte naše kolegyně na lince 224 507 705. Požádají Vás o registrační údaje a provedou Vaši registraci. Vy následně obdržíte e-mail s přihlašovacími údaji. Registrací je Vám otevřen účet, v jehož rámci můžete objednávat a získávat množstevní nápočtové slevy.

JAK SE PŘIHLÁSIT KE SVÉMU ÚČTU
Jste-li registrováni, stačí vyplnit přihlašovací údaje přímo zde anebo v otevřené knize vpravo nahoře.

Přihlašovací jméno
Heslo
zapomenuté heslo

Rychlý kontakt

+420 224 507 705
tauris@tauris.cz

Pomalý kontakt

#

Maturita se blíží,
nyní už jen za
128
dní 14h a 30 minut

Anketa:

Jaké jsou naše stránky?
Nádhera30%
Ujde to19%
Nic moc15%
Hrůza37%
Celkem hlasujících: 27