Kontakt

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání - CERMAT
Nakladatelství TAURIS
Jankovcova 933/63
170 00 Praha 7 - Holešovice

tel: +420 224 507 705

e-mail: tauris @ tauris.cz

Publikace je možno zakoupit osobně na níže uvedené adrese v Holešovicích nebo v případě zájmu o sbírky úloh z matematiky a příručku k písemné práci i v centru hlavního města (více zde).

Praha 7 - Holešovice
Od 9. – 16. hodiny každý pracovní den, po telefonické domluvě možno i jindy.


Zvětšit mapu

JAK SE K NÁM DOSTANETE AUTEM?

Souřadnice pro GPS: 50°6'37.710"N, 14°26'53.134"E

Od Libeňského mostu: jedete-li po Libeňském mostu, zabočte ihned za mostem vpravo do Jankovcovy ulice a pokračujte stále rovně přes kruhový objezd cca 800 metrů. Naší budovu najdete po levé straně (sedmipatrová, nepříliš vzhledná skleněná budova jediná svého druhu v okolí). Auto můžete nechat na parkovišti přímo před vchodem do budovy CERMATu.

Z Argentinské ulice od centra: odbočte na poslední křižovatce před mostem Barikádníků vpravo do Plynární a na prvních světlech na začátku Ortenova náměstí doleva a hned na druhých světlech doprava; na konci náměstí za školou a parkem na třetích světlech pak odbočte vlevo do ulice Přívozní; na jejím konci se dejte doleva (pozor všude na přednost zprava!!!) a po 300 metrech po levé straně vidíte sedmipatrovou, nepříliš vzhlednou budovu a to jsme my; auto můžete nechat na parkovišti přímo před vchodem.

Z Argentinské ulice od Teplic: ihned po opuštění mostu Barikádníků odbočte do ulice Bondyho, vyjeďte nahoru a na první světelné křižovatce se dejte doleva na nadjezd Argentinské do ulice Vrbenského a na Ortenovo náměstí; na jeho konci za školu a parkem se dejte na světelné křižovatce doleva do ulice Přívozní; na jejím konci odbočte doleva (pozor všude na přednost zprava!!!) a po 300 metrech po levé straně vidíte sedmipatrovou, nepříliš vzhlednou budovu a to jsme my; auto můžete nechat na parkovišti přímo před vchodem.

JAK SE K NÁM DOSTANETE MHD?

Metrem a tramvají: do stanice Nádraží Holešovice a pak tramvají směr Ortenovo náměstí. Je to jedna stanice. Následně pěšky přes park a Vrbenského ulici okolo školy (máte ji po pravé ruce) zamiřte do ulice U Pergamenky (opět školu máte po pravé ruce); na konci náměstí v ulici U Pergamenky zabočte doleva a na konci ulice ostře doprava do Jankovcovy; po 50 metrech po pravé straně je vchod do naší budovy. 

Rychlý kontakt

+420 224 507 705
tauris@tauris.cz

Pomalý kontakt

#

Maturita se blíží,
nyní už jen za
128
dní 14h a 30 minut

Anketa:

Jaké jsou naše stránky?
Nádhera27%
Ujde to19%
Nic moc15%
Hrůza38%
Celkem hlasujících: 26